شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

۴۲محصول حوزه هوایی و هوانوردی «ایران‌ساخت» شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور اعلام کرد تاکنون ۴۲ محصول حوزه هوایی و هوانوردی توسط محققان در شرکتهای دانش بنیان به تولید رسیده و «ایران ساخت» شده اند.

به گزارش مرات به نقل از معاونت علمی و فناوری، شبکه دانش‌بنیان زنجیره تأمین هوایی ایران ایجاد شده تا رقابت‌ها بیشتر و فضایی برای عرضه توانمندی‌های دانش و تخصصی فعالان این عرصه فراهم شود.

این شبکه تا امروز، ۴۲ محصول و ۵۸ شرکت فعال در صنعت هوایی و هوانوردی را ثبت و معرفی کرده است. محصولات بومی و ایران‌ساخت که در داخل کشور طراحی و ساخته و برای پاسخ به نیازهای صنایع روانه بازار شده‌اند.

محصولات تولید شده شامل «پهپاد پایش محیط زیست»، «پهپاد Phoenix V۴»، «ربات صنعتی کاربردی در حوزه تعمیرات هواپیما»، «خلبان خودکار»، «دستگاه تست اصطکاک باند فرودگاه»، «پرنده بدون سرنشین مولتی روتور»، «ایر فریم»، «پهپاد شناسایی آذر محصول» می‌شود.

همه این محصولات در شبکه دانش‌بنیان زنجیره تأمین هوایی ایران ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ثبت و نگهداری می‌شود.

انتهای پیام/

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.