شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور:    

۱۰۸۰ کانون اساتید بسیجی در دانشگاه‌های کشور فعال است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور عنوان کرد: ۱۰۸۰ کانون اساتید بسیجی با حضور بیش از ۵۳ هزار عضو در دانشگاه‌های کشور فعال است.

به گزارش مرات، به نقل از وزارت علوم، مراسم تکریم دکتر محمد ملکی رئیس پیشین و معارفه دکتر صید مهدی ویسه رئیس جدید سازمان بسیج اساتید استان ایلام، با حضور دکتر مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد.

در این مراسم مردانی با بیان اینکه ۲۹ دی ماه به نام روز غزه نامگذاری شده است، اظهار داشت: اسرائیل در ۲۹ دی ماه ۱۳۸۷ تصمیم گرفت به غزه هجوم آورد، تا حماس را از پای در آورد، که تهدیدی برای اسرائیل نباشد، اما مجاهدان فلسطینی، صهیونیست‌ها را شکست دادند و حماسه‌ای جاودان را خلق کردند.

وی با اشاره نقش محوری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شکل‌گیری مقاومت مردم فلسطین، گفت: شهید سلیمانی توسط مجاهدین فلسطینی به شهید قدس معروف است، چرا که آن شهید والامقام دارای جامعیت رفتاری و اخلاقی است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، افزود: هوش، دانایی، علم ولایی و دغدغه‌مند بودن از ویژگی‌های این شهید عزیز بود و ما بایستی در دانشگاه‌ها مکتب شهید سلیمانی را آموزش دهیم.

مردانی، اضافه کرد: روحیه جهادی شهید سلیمانی را بایستی مدنظر قرار دهیم، چرا که در واقع در همه صحنه‌ها ویژگی خستگی ناپذیر وی برای موفقیت در خیلی از اموری که شاید امید به موفقیت در آنها نبود، مشهود بود.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه ۱۰۸۰ کانون اساتید دانشگاه‌ها و بیش از ۵۳ هزار به عنوان بسیجی در سراسر کشور در این کانون‌ها ثبت نام کرده‌اند، اظهار داشت: کانون بسیج اساتید، فرصت بی‌بدیلی است که می‌توان برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در آن فعالیت جهادی داشت.

 
انتهای پیام/
مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.