شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

به درخواست رگولاتور هلند؛    

کمیسیون اپ استور در هلند ۳ درصد کاهش می یابد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اپل تصمیم دارد در هلند از توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های دوستیابی به ازای هر خرید در اپ،۲۷ درصد کمیسیون دریافت کند.

به گزارش مرات؛ به نقل از ورج، این تغییر در واکنش به درخواست مرجع مصرف کنندگان و بازارهای هلند(ACM) انجام شده است. این رگولاتور رقابت از اپل خواسته بود به توسعه دهندگان اپ های دوست یابی اجازه دهد از روش‌های جایگزین سیستم پرداخت اپ در این کشور استفاده کنند.

کمیسیون ۲۷ درصدی نشان دهنده کاهش ۳ درصدی نسبت به ۳۰ درصدی است که اپل به طور معمول از توسعه دهندگان اپلیکیشن دریافت می‌کند.

طبق بیانیه اپل، توسعه دهندگان اپ های دوستیابی در هلند اکنون می‌توانند از سیستم‌های پرداخت جایگزین استفاده کنند. آنها می‌توانند سیستم پرداخت طرف ثالث که در اپ ظاهر می‌شود یا لینکی به یک وب سایت خارجی برای پرداخت را برای کاربران شأن فراهم کنند.

هفته گذشته مرجع مصرف کنندگان و بازارهای هلند به علت پیروی نکردن اپل از دستوراتش جریمه ای ۵ میلیون یورویی برای شرکت تعیین کرده بود.

پیش از اپل نیز گوگل پیشنهاد کرده بود تا کمیسیون دریافتی از توسعه دهندگان در کره جنوبی که از روش‌های پرداخت جایگزین استفاده می‌کنند را ۴ درصد کاهش دهد.

پیشنهاد اپل نیز در واکنش به قانونی بود که سال گذشته در این کشور تصویب شد. قانون جدید کره جنوبی که از ۱۵ مارس ۲۰۲۲ میلادی اجرایی می‌شود، فروشگاه‌های اپلیکیشن اپل و گوگل ملزم به رعایت آن خواهند بودند.

انتهای پیام/

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.