شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جانشین فرمانده کل سپاه در گفتگو با مرآت:

طوفان مجازی روزهای اخیر نشان دهنده پیروزی حق علیه باطل است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علی فدوی گفت: طوفان مجازی با توجه به سالروز شهادت حاج قاسم باری دیگر نشان داد دشمن با تمام امکانات رسانه ای و مالی که در دست دارد باز هم جبهه حق پیروز میدان است.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص تفاوت های شهید سلیمانی و سردار سلیمانی، گفت: فردی که به عاقبت بخیری کامل برسد قطعا شهید می شود.

فدوی با بیان اینکه شهید شدن دارای مراتب مختلفی است، بیان کرد: مراتب شهید شدن وقتی تکمیل می شود که همه بر روی او قسم بخورند و در بین مردم کاملا جایگاه بالای داشته باشد و در نزد پرودگار نیز عزیز باشد که این مراتب را شهید سلیمانی پیدا کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آرزوی همه ما عاقبت بخیری است، تصریح کرد: عاقبت بخیر شدن زمان دارد  که شهید سلیمانی بالاترین وجه عاقبت بخیری را کسب کرد.

وی با بیان اینکه مقام شهدا از امام زادگان بالاتر است، بیان کرد: با توجه به جایگاه و مقام شهید در دنیا و آخرت این توضیح کاملا صدق می کند و شهید سلیمانی کسی بود که به این جایگاه رفیع دست پیدا کرد.

فدوی با اشاره به اینکه مردم از امام زادگان طلب حاجت می کنند، افزود: قبل از شهادت عمری در کنارشان زندگی کرده ایم حال که به درجه رفیع شهادت رسیده اند نیاز است که از آنها طلب شفاعت کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیام مردم در تشییع جنازه حضوری و طوفان مجازی این است که جبهه حق پیروز است، خاطر نشان کرد: بیش از 43 سال است که مردم ایران از شکست دشمنان می گویند این بار هم با حضور در فضای مجازی و طوفانی که در این ایام به پا کردند نشان دادند که دشمن ضعیف تر ازآن است که بخواهد با ملت ایران مقابله کند.

وی با اشاره به اینکه در جبهه باطل تمام ابر قدرت ها و خبیثان عالم حضور دارند، بیان کرد: پیروزی اخیر ما در فضای مجازی باری دیگر نشان داد با توجه به همه قدرتی که دشمن دارد و امکانات رسانه ای و مالی که در دست دارد باز هم جبهه حق پیروز میدان است.

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.