شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

شکوه حضور سمنانی ها در فجر 43

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مردم استان سمنان در مناطق مختلف روز جمعه به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی بار دیگر سرود آزادی سر دادند.

به گزارش مرات، گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با توجه به شیوع کرونا و سرایت بالای سویه امیکرون در استان سمنان همزمان با سراسر کشور راهپیمایی به شکلی دیگر و به صورت راهپیمایی موتوری و خودرویی برگزار شد.
اما جالب اینکه کرونا نتوانست خانواده‌ها را در خانه نگهدارد و پدرها و مادرها به همراه فرزندان همچون گذشته و در زمان قبل از شیوع کرونا که با حضور پرشور خود، وحدت و انسجام ملی را در جشن انقلاب به نمایش می‌گذاشتند، ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ نیز خانواده‌ها در خودروی شخصی در حالی که به دست فرزندانشان پرچم سه رنگ افتخارآفرین ایران بود، در مسیرهای تعیین شده رژه خودرویی برپا کردند تا این روز همیشه در ذهن تاریخ بماند که انقلاب اسلامی به بهای سنگین به پیروزی رسید و ملت ایران تا آخرین نفس پای انقلاب اسلامی ایستاده‌ است و هیچ‌گونه دست‌درازی را به انقلاب اسلامی برنمی‌تابد. 
شرکت کنندگان در راهپیمایی خودرویی به صورت خودجوش و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و  «مرگ بر اسراییل» استکبارستیزی را به نمایش گذاشتند.
در بین خودروهایی که در راهپیمایی شرکت داشتند، آنچه که توجه‌ها را به خود جلب می‌کرد حضور پرشور جوانان انقلابی بود که بعضی از آن‌ها سربند قرمز، بعضی پرچم ایران و بعضی پلاکاردهای بزرگ  «جانم‌فدای رهبرم» به همراه داشتند و با شعفی وصف ناپذیر در مسیر راهپیمایی در حرکت بودند و این نشان پیوند عمیق جوانان با انقلاب اسلامی است، پیوندی که به وسیله دشمنان با استفاده از ظرفیت‌های مختلف مورد هدف قرار گرفته است و این شکوه حضور جوانان گویای ناکامی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسیدن به اهداف شومشان است.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

یکی از جوانان در مسیر راهپیمایی خودرویی در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: قلب ما جوانان به عشق وطن و ولایت فقیه می‌تپد و اقتدار کشور خط قرمز ما و تو دهنی محکم بر یاوه‌گویان هدف شرکت ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن است، اما مشکلاتی از قبیل مسکن، شغل و ازدواج در پیش‌روی ما جوانان است و از مسوولان می‌خواهیم به فکر رفع مشکلات جوانان باشند و اجازه ندهند این بهانه‌ها دستاویز دشمن شود.
یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی مریم ۹ ساله بود که پرچم ایران را بیرون از خودرو تکان می داد وقتی متوجه شد دوربین در حال ضبط تصاویر او است، با زبان شیرین کودکی گفت: من اومدم تا دشمن بدونه که کشورم رو دوست دارم.

سمنانی‌ها به عشق شهیدانشان برای شرکت در راهپیمایی خودرویی و موتوری بزرگ و باشکوه راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در محل آستانه مقدس امامزاده اشرف(ع) حاضر شدند و بعد از عبور از مسیرهای منتهی به میدان‌های امام حسن(ع) و امام علی(ع) در میدان استاندارد این شهر به راهپیمایی پایان دادند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.