شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:

راهیان نور در قالب جدید اجرا می‌شود/ شرایط کرونایی ملاک عمل

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان با بیان اینکه اردوی راهیان نور در قالب جدید برگزار می‌شود، گفت: در صورت قرار گرفتن در پیک کرونا این اردو با خودروهای شخصی مردم استان برگزار خواهد شد.

به گزارش مرآت، سید محمدرضا هاشمی در نشست هماهنگی اردوی راهیان نور استان سمنان به میزبانی استانداری با بیان اینکه این برنامه در قالب جدید برگزار خواهد شد، بیان کرد: برنامه راهیان نور با پروتکل‌های بهداشتی و با حفظ سلامت مردم برگزار می‌شود.

وی افزود: در صورت وقوع پیک کرونا و وضعیت قرمز اردوی راهیان نور با خودروی شخصی و به صورت اعزام داوطلبان از استان سمنان انجام می‌شود اما حرکت این کاروان‌ها به صورت گروهی خواهد بود.

استاندار سمنان با بیان اینکه در صورت عبور از پیک کرونا و رسیدن به وضعیت پایه دار اعزام استان به راهیان نور از طریق اتوبوس خواهد بود، بیان کرد: در هر دو حالت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی الزامی خواهد بود.

هاشمی با بیان اینکه کمیته‌های تخصصی پیگیری امور راهیان نور را با محوریت دستگاه‌های اجرایی دنبال می‌کنند، بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی متولی امر در خصوص تأمین ملزومات و مقدمات برای برگزاری اردو گرایان نور اهتمام داشته باشند.

فرمانده سپاه استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه تصمیم مجموعه ستاد مرکزی راهیان نور بر برگزاری این رویداد دست، گفت: مردم با حضور در این مناطق از ظرفیت فرهنگی و معنوی استفاده می‌کند.

سردار حمید دامغانی با بیان اینکه مردم استان سمنان در ایام تعطیلی اردوی راهیان نور به واسطه کرونا مطالبه برگزاری آن را داشتند، افزود: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این اردو به صورت قالب جدید برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.