شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

به گزارش مرآت، عبدالناصر همتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که روزهای گذشته از سمت ریاست بانک مرکزی به شکل صوری کنار رفت، سعی کرده طی روزهای گذشته از نقش خود در دعوت سرمایه های مردم به بازارهای مالی مخصوصا بورس شانه خالی کند.

 ادعای همتی درباره عدم داشتن اختیار لازم برای حمایت از بازار سرمایه در حالی صورت می گیرد که وی ابتدای سال گذشته، مردم را به حضور در بورس تشویق و ادعا می کرد که دولت از سرمایه های مردم در بورس پشتیبانی می کند.

 اما پس از ذوب شدن سرمایه مردمی که با تشویق و اعتمادسازی همتی و دیگر چهره های دولتی وارد بورس شده بودند، وی در هشداری دیرهنگام مردم را متهم به سودجویی و عدم تحمل در بازار سرمایه می کند. 

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.