شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جانشین سپاه استان سمنان در گفتگو با مرآت:

حاج قاسم گره گشای مشکلات محرومان بود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در تلاش بود تا دل های مردم را به انقلاب اسلامی معطوف کند، گفت: شهید سلیمانی در تلاش بود تا در تمامی نقاط ایران و در مرزها امنیت و ثابت را ایجاد کند.

سردار منصور شوقانی جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: حاج قاسم در ابعاد مختلف در منطقه نقش آفرینی می کرد و روحیه جهادی و مردمی  داشت.

شوقانی با بیان اینکه شهید سلیمانی روحیه کاملا مردمی داشت، افزود: در زمانی که سیل باعث خرابی مناطق مختلف شد با حضور در مناطق سیل زده تلاش کرد تا بتواند مشکلات مردم را رفع کند و در یکی از این روستا ها وقتی مشاهده کرد که خانواده ای خانه خود را تخلیه نمی کند دست صاحب خانه را بوسید تا خانه را خالی کند که مشکلی برای اعضای خانواده ایجاد نشود.

جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به روحیه استکبارستیزی حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: با تمام مهربانی های حاج قاسم در برابر دشمنان کوتاه نمی آمد و با تمام توان از ظلم و بی عدالتی جلوگیری می کرد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی روحیه ولایت مدار و وطن پرستانه ای داشت، تصریح کرد: حاج قاسم در صحبت هایش همیشه این کلام  را می گفت که ما همه سربازان ولایت و مدافعان وطن هستیم و برای حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی قطعا باید پیروی از ولایت را در دستور کار خود داشته باشیم.

شوقانی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در تلاش بود تا دل های مردم را به انقلاب اسلامی معطوف کند، تشریح کرد: شهید سلیمانی در تلاش بود تا در تمامی نقاط ایران و در مرزها امنیت و ثابت را ایجاد کند و تشکیل گروه های نظامی مختلف در کشور های حوزه جبهه مقاومت نیز به دلیل ایجاد ثبات در منطقه و ایجاد منطقه آرام بوده است.

جانشنین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه از حاج قاسم باید درس های زیادی آموخت، خاطر نشان کرد:  وقتی در هر منطقه حضور پیدا می کرد به سرعت مشکلات منطقه رفع می شد وقتی در مناطق جنگی ورود پیدا می کرد دشمنان عقب نشینی می کردند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه امروز جوانان این است که حاج قاسم را به عنوان یک فرد نبینند، تشریح کرد: با توجه به صحبت های مقام معظم رهبری که نباید حاج قاسم را یک فرد دید او یک مکتب است ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم پس باید از ارزش های اسلام که ما در کانون آن قرار داریم کاملا دفاع کنیم.

شوقانی با بیان اینکه ما نیز باید همچون حاج قاسم سرباز ولایت و سرباز امام زمان (عج) باشیم، تصریح کرد: ما باید با این نگاه که نسبت به انقلاب اسلامی و جهان اسلام به عنوان یک مامور و یک محافظ احساس مسئولیت داشته باشیم.

جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به برگزاری 25 عنوان برنامه در دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت، عنوان کرد: اولین برنامه ما در روز نه دی ماه با همکاری شورای هماهنگی استان در میدان مطهری سمنان برگزار خواهد شد.

وی شاخص ترین برنامه این هفته را یادواره شهدای عشایر دانست و عنوان کرد: این یادواره با محوریت ابعاد شخصیتی حاج قاسم سلیمانی و شهدای عشایر است که با سخنرانی سردار فدوی جانشین کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در شهرستان مهدیشهر برگزار خواهد شد.

شوقانی تصریح کرد: نشست های بصیرتی و رزمایش های مواسات از دیگر برنامه های این ایام هستند که در کنار این برنامه ها اجرای گروه های سرود پاتوقی را در استان برنامه ریزی کرده ایم که به اجرا می پردازند.

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.