شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان:    

جوان گرایی در انتصابات راه برون رفت از قفل های مدیریتی است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حجت الاسلام عباس عبداللهی گفت:جوان گرایی راه برون رفت از قفل های مدیریتی است و اگر در هر حوزه جوانان حق طلب و با اعتقاد وارد شوند قطعا مشکلات مرتفع خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان و معاونین این اداره با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان گفت: مسئولین و مدیریت ها باید با بررسی و جوانب سنجی به موقع و نه مدیریت لحظه ای و بدون فکر نسبت به انجام امور محوله اقدام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه تغییرات مدیریتی می بایست همراه با آسیب شناسی و آفت زدایی باشد، افزود: مدیران انتصاب شده می بایست امور انجام گرفته تاکنون را مورد وارثی قرار داده  تا نقاط آسیب زا مشخص و مرتفع شود.

حجت اللاسلام مطیعی همچنین از زحمات حجت الاسلام ابراهیم فامیلی رئیس اسبق اداره تبلیغات شهرستان سمنان تقدیر و برای ادامه مسیر با مدیر جوان و انقلابی حجت الاسلام محمد نوروزی فرد آرزوی توفیق و موفقیت کرد.

هدف از جوان گرایی درانتصابات ایجاد تحول ساختاری است

حجت الاسلام عباس عبداللهی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان نیز در این مراسم با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید مقام معظم رهبری در جوان گرایی سیستم مدیریتی کشور افزود: در این راستا سازمان تبلیغات اسلامی استان امروز پنجمین مدیر جوان و انقلابی را وارد عرصه فعالیت کرده است تا شاهد تغییرات گسترده در این نهاد باشد.

عبداللهی در ادامه افزود: جوان گرایی راه برون رفت از قفل های مدیریتی است و اگر در هر حوزه جوانان حق طلب و با اعتقاد وارد شوند قطعا مشکلات مرتفع خواهند شد.

 وی در نهایت هدف از انتصابات را در سطح استان تحولات گسترده و  شتاب گیری فعالیت های مربوطه به دور از هرگونه حاشیه پردازی دانست.

لازم بذکر است در پایان این مراسم احکام حجت الاسلام علیرضا قنبری به عنوان معاونت فرهنگی  و سهیل سلیمی نسب به عنوان معاونت مالی و اداری و سکینه اکبری به عنوان دستیار و مشاور عالی مدیر کل در امور زنان و خانواده اهدا شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.