شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

جشنواره موسیقی فجر در سمنان ۲۲ تا ۲۶ بهمن برگزار می‌شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۲ تا ۲۶ بهمن در سمنان طبق برنامه‌ریزی برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت ، فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر طبق برنامه توسط انجمن موسیقی استان سمنان در دو بخش و ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ در سالن تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار می شود.

وی، از حضور هفت گروه استانی و یک گروه مهمان در این جشنواره خبر داد و گفت: جشنواره موسیقی فجر در سمنان از ۲۲ تا ۲۶ بهمن برنامه ریزی شده است و در روز اول و آخر جشنواره دارای دو اجرا در ساعت های ۱۸ و ۲۰ و بقیه روزها در یک اجرا ساعت ۲۰ با حضور هنرمندان موسیقی برنامه ریزی شده است.

فلاح گفت: در ساعت ۱۸ طبق برنامه در روز ۲۲ بهمن گروه جانان از شاهرود و در روز ۲۶ بهمن گروه صبا از سمنان اجرای برنامه دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: این جشنواره همچنین در روزهای ۲۲ تا ۲۶ بهمن و در اجرای ساعت ۲۰ گروه هلال به عنوان گروه مهمان، ۲۳ بهمن گروه ارغوان از سمنان، ۲۴ بهمن گروه نغمه‌پردازان از سمنان، روز ۲۵ بهمن گروه گیتار تریو از تهران و در روز ۲۶ بهمن گروه دونوازی سنتور تنبک از سمنان برنامه های خود را اجرا می کنند.

برنامه های این جشنواره از طریق صفحه اینستاگرام انجمن موسقی استان سمنان به نشانی anjoman_moosighie_ostan_semnan  به صورت مستقیم پخش می شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.