شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان در گفتگو با مرآت مطرح کرد؛

ثبت نام 550 زوج دانشجو در طرح ازدواج دانشجویی/ اعزام بیش از 400 زوج دانشجو به مشهد مقدس

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب با اشاره به ثبت نام دانشجویان در طرح ازدواج دانشجویی، گفت: در سال 1400 تاکنون بیش از 550 زوج در سایت ثبت نام کرده اند و از تسهیلات این طرح برخوردار شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص ثبت نام طرح ازدواج دانشجویی، گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان از طرح ازدواج دانشجویی بیش از 550 زوج تاکنون  برای سال 1400 ثبت نام انجام داده اند.

ذوالفقاری با بیان اینکه در این طرح باید یکی از زوجین دانشجو باشد، افزود: استقبال خوب جوانان از ازدواج آسان در طرح ازدواج دانشجویی به ما کمک می کند تا برنامه های متنوع و طرح های خوبی را برای این دانشجویان اجرایی کنیم.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه بسیاری از دانشجویان با وجود داشتن  شرایط حضور در ازدواج دانشجویی  تمایلی به شرکت در این طرح ندارند، تصریح کرد: در سال 1400 در استان سمنان  یک هزارو 100نفر از دانشجویان در قالب 550 زوج بعد از ثبت نام در طرح ازدواج دانشجویی از مزایای این طرح برخوردار شده اند.

وی با بیان اینکه تسهیلات ویژه ای قرار است به دانشجویان تعلق گیرد، بیان کرد: با توجه به تشکیل ستاد ملی ازدواج در استان قرار است تسهیلات ویژه ای به این دانشجویان داده شود،  اما در حال حاضر تسهیلات مالی خاصی به این دانشجویان پرداخت نمی شود.

ذوالفقاری با اشاره به تسهیلات 40 میلیون تومانی زوج های دانشجو، عنوان کرد: این وام در قالب طرح خرید کالا به دانشجویانی که در طرح ازدواج دانشجویی ثبت نام می کنند تعلق می گیرد که به صورت قرض الحسنه و با باز پرداخت مناسب است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان با بیان اینکه زوج های دانشجو توسط نهاد رهبری به مشهد مقدس اعزام می شوند، تصریح کرد: تمامی زوج های دانشجویی که در این طرح ثبت نام کرده  در قالب یک دوره سه روزه به مشهد  مقدس به صورت کاملا رایگان اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه دانشجو بودن یکی از زوجین شرط اصلی ثبت نام در این طرح است، خاطر نشان کرد: تمامی زوج های دانشجویی که تا 3/6/1400 در این طرح ثبت نام انجام داده اند تا پایان سال به مشهد اعزام خواهند شد و مابقی زوج ها در سال آینده اعزام می شوند.

ذوالفقاری با بیان اینکه هنوز ثبت نام دوره جدید آغاز نشده است، بیان کرد: تمامی زوج های علاقه مند برای شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتیwww.ezdevaj.nahad.ir در این طرح ثبت نام کرده و از تسهیلات آن برخوردار شوند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان از ثبت نام بیست و چهارمین دوره ازدواج دانشجویی خبر داد، و افزود: تا کنون بیش از 400 زوج در قالب همین طرح در سال 1400 به مشهد مقدس اعزام شده اند و این اعزام ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.