شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

تبیین مکتب امام خمینی(ره) برای نسل جوان مصداق بارز جهاد تبیین است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون اول رئیس جمهور تبیین مکتب امام خمینی(ره) برای نسل جدید را یکی از مصادیق بارز جهاد تبیین دانست.

به گزارش مرات، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در حاشیه برگزاری نماز جمعه تهران و در جمع خبرنگاران، تبیین مکتب امام خمینی (ره) برای نسل جوان را یکی از مصادیق بارز جهاد تبیین خواند و بر گسترش آموزه‌های انقلاب و رهبری تاکید کرد.

وی با اشاره به برگزاری متفاوت مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال در شرایط کرونایی اظهار داشت: مردم انقلابی ایران در هر شرایطی برای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی پای کار بودند و حتی در همین شرایط سخت کرونایی نیز با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی با حضور خود نشان دادند در کنار رهبری ایستاده‌اند.

معاون اول رئیس جمهور سالگرد پیروزی انقلاب را جشنی ملی خواند که ستارگانش، جوانان، سرداران و دانشمندان شهید هستند و افزود: هر جشن سالگرد پیروزی انقلاب، یک جشن شکرانه برای ملت‌های مقاوم منطقه است

مخبر جشن پیروزی انقلاب را تلخ‌ترین روز برای آمریکا دانست و گفت: رژیمی که می‌خواست با کشتار مردم در کودتای ۲۱ بهمن، جلوی خواست ملت بزرگ ایران بایستد اما با حضور مردم در صحنه، بزرگترین پروژه استعماری‌اش در منطقه شکست خورد.

وی با اشاره به نقش اثرگذار مردم در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: حضور ملت ایران در صحنه‌های مختلف و همراهی مستمر آنان با نظام جمهوری اسلامی ایران همواره خار چشم دشمنان و قدرت‌های سلطه‌گر بوده است. امام (ره) و مقام معظم رهبری هنر بزرگ به صحنه آوردن مردم را به همه ما یاد دادند و این مسیر تنها راه حرکت و پیشرفت ایران اسلامی است.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: دولت سیزدهم مصمم است با اتکا به حضور و مشارکت مردم در بخش‌های مختلف، مشکلات و مسائل فراروی کشور و در رأس آن مشکلات معیشتی جامعه را مرتفع کند و باورم این است که تنها و تنها با حضور و مشارکت جدی مردم است که قادر خواهیم بود بر مشکلات و مسائل کشور غلبه کنیم.

مخبر آینده ایران اسلامی را با دولت جدید مردمی روشن خواند و اظهار کرد: امیدواریم در جشن بعدی سالگرد پیروزی انقلاب، کام مردم با دستاوردهای دولت مردمی شیرین‌تر شده باشد.

انتهای پیام/

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.