شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان خبر داد:

افتتاح اولین مرکز نیکوکاری کودکان در سمنان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان از افتتاح اولین مرکز نیکوکاری کودکان کشور در سمنان خبر داد و افزود: این مرکز با همکاری کمیته امداد استان و کانون پرورش فکری کودکان ایجاد شده است.

به گزارش مرآت، نبی‌الله خدابخشی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اولین مرکز نیکوکاری کودکان کشور که یک طرح ابتکاری است، در سمنان افتتاح شد، اظهار کرد: این مرکز در واقع قرار است به جامعه هدف یعنی کودکان نیازمندان خدمات ارائه کند.

وی ادامه داد: این مرکز به همت مرکز شماره یک کانون پرورش فکری سمنان و همچنین اداره کل کمیته امداداستان افتتاح و از امروز به کودکان جامعه هدف خود خدمت‌رسانی می‌کند.

خدابخشی یکی از بزرگترین محورها و اهداف این مرکز نیکوکاری که برای اولین بار در کشور ایجاد شده را ارتقای فرهنگ کمک‌رسانی به همنوع در بین کودکان و نوجوانان دانست.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان با بیان اینکه مرکز نیکوکاری سایبان امید قرار است کودکان نیازمند را تحت پوشش خود قرار دهد، متذکر شد: در این مرکز نیازهای آموزشی، بهداشت روانی، کتابخوانی، کمک به ارتقای رشد فکری و معنوی به کودکان ارائه می‌شود.

خدابخشی با بیان اینکه این مرکز کمک مادی نمی‌کند بلکه از لحاظ فکری به کودکان کمک می‌کند تا در رشته‌های مختلف هنری و فرهنگی مانند هنرهای تجسمی، سفال، کتابخوانی، قصه گویی استعدادهایشان را شکوفا کنند یادآور شد: سپس توسط کانون پرورش فکری این استعدادها پرورش یافته و جهت می‌یابد.

به گفته وی؛ این مرکز برای کودکان نیازمندان دوره‌های آموزشی هم برگزار می‌کند که در کنار ارتقای دانش و بینش کودکان و نوجوانان، این مرکز حضور در جامعه و جمع‌ها، تقویت اعتماد به نفس را نیز در جامعه هدف تقویت می‌کند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.