شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در قالب بیست و دومین دوره عتبات دانشجویی صورت می گیرد؛

اعزام 7 کاروان دانشجویی استان سمنان به عتبات عالیات

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان از اعزام 7 کاروان دانشجویی عتبات از دانشگاه سمنان خبر داد و گفت: این کاروان ها در قالب 2 کاروان زمینی و 5 کاروان هوایی است که از این تعداد کاروان ها 3 کاروان ویژه دختران مجرد و متاهل و 4کاروان ویژه پسران مجرد و متاهل است.

حجت الاسلام و المسلمین حسین ذوالفقاری لقب مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص اعزام کاروان های عتبات دانشجویی، گفت:  امسال بیست دومین دوره اعزام دانشجویان استان سمنان به عتبات صورت خواهد گرفت.

ذوالفقاری با بیان اینکه ثبت نام عتبات دانشجویی به صورت رسمی از 14 بهمن ماه شروع شده است، افزود: ثبت نام عتبات دانشجویی تنها از طریق درگاه سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir از 14 بهمن آغاز و تا 20 بهمن ماه ادامه دارد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه اعزام صرفا بعد از انتخاب در قرعه کشی صورت می گیرد، تصریح کرد: در روز 23 بهمن ماه به صورت متمرکز کشوری قرعه کشی صورت گرفته و به علاقه مندان به سفره عتبات دانشجویی اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به تاریخ و نحوه اعزام دانشجویان، خاطر نشان کرد: اعزام این دانشجویان از اول اسفند ماه آغاز و تا دهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت که زائران گرامی می توانند هنگام ثبت نام تاریخ را انتخاب کنند.

ذوالفقاری از اعزام 7 کاروان دانشجویی عتبات از دانشگاه سمنان خبر داد و گفت: این کاروان ها در قالب 2 کاروان زمینی و 5 کاروان هوایی است که از این تعداد کاروان ها 3 کاروان ویژه دختران مجرد و متاهل و 4کاروان ویژه پسران مجرد و متاهل است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه با بیان اینکه کاروان هوایی به مبلغ 8تا 9 میلیون و زمینی 4.5 تا 5 میلیون تومان متغیر است، تشریح کرد: با توجه به هزینه های سفر نهاد رهبری تسهیلاتی را در قالب وام های قرض الحسنه با باز پرداخت بالا در نظر گرفته است که برای کاروان های هوایی 6 میلیون تومان و برای کاروان های زمینی مبلغ 3 میلیون تومان تسهیلات اعطا می شود.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان می توانند یک همراه نیز با خود به این سفر ببرند، عنوان کرد: باتوجه به پیگیری های صورت گرفته برای همراهان این دانشجویان نیز به همان میزان تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده است.

ذوالفقاری با بیان اینکه دانشجویان مشمول به خدمت سربازی نیازی به قرار دادن وثیقه ندارند، بیان کرد: با توجه به هماهنگی های نهاد رهبری با سازمان وظیفه عمومی اعزام دانشجویان مشمول به خدمت نیازی به قرار دادن وثیقه ندارد و با دریافت نامه از سوی دانشگاه رفع خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.