شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس خبر داد؛

اختصاص۱.۵ میلیارد ریال اعتبار به نوسازی آب انبار نوحصار

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس گفت: یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی جهت مرمت و بازسازی آب انبار روستای نوحصار اختصاص یافت‌.

به گزارش مرآت، اردشیر مطهری در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه مرمت و بازسازی ابنیه تاریخی در گرمسار و آرادان به خصوص در حوزه جذب گردشگر با توجه به داشته‌های بسیار قابل توجه این منطقه مد نظر مسئولان میراث فرهنگی باشد، تاکید کرد: مواردی که می‌بایست در این زمینه اجرا شوند تا شاهد ارتقای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری باشیم در دیدار با مسئولان میراث فرهنگی شهرستان گرمسار و آرادان به بحث و تبادل نظر گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه میراث فرهنگی برای بازسازی ابنیه تاریخی اقدام جدی صورت دهد چرا که در حوزه گردشگری می‌تواند مرمت ابنیه تاریخی تأثیر بسزایی داشته باشد، افزود: صنعت گردشگری از جمله پردرآمدترین و محوری ترین بخش‌ها در اقتصاد و اشتغال محسوب می‌شود.

عضو خانه ملت با بیان اینکه مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی جهت مرمت و بازسازی آب انبار روستای نوحصار اختصاص یافت‌، گفت: پیگیر مطالبات و درخواست‌های این مجموعه از سازمان برنامه و بودجه استان سمنان هستیم اما مسئولان میراث فرهنگی نیز نسبت به تعهدت خود در قبال مرمت ابنیه تاریخی و آب انبار نوحصار به صورت جدی ورود کند.

مطهری همچنین از بررسی مشکلات ورزشکاران سبک کراسفیت گرمسار نیز خبر داد و بیان کرد: یک میلیارد و دویست میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به این سبک از ورزش رزمی در گرمسار پرداخت خواهد شد تا در راستای نشاط اجتماعی و تقویت بنیه ورزشی ورزشکاران جوان گرمساری موفق تر عمل کنیم.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.