شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

با کسب مدال برنز؛

آلیش کار کالپوشی افتخار بین المللی کسب کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
هادی سلیمی در وزن ۸۰ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود در رقابت جایزه بزرگ جام بین‌المللی کشتی آلیش ارکینبایف موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.

به گزارش مرات، هادی سلیمی در وزن ۸۰ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود در رقابت جایزه بزرگ جام بین‌المللی کشتی آلیش ارکینبایف موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.

مسابقات جایزه بزرگ ارکینبایف در کشور قرقیزستان از ۲۹ لغایت ۳۰ آذر ۱۴۰۰ با حضور هادی سلیمی، آلیش کار استان سمنان در وزن ۸۰ کیلوگرم و همراهی حسنعلی نبی زاده مربی مطرح استان در تیم ملی آلیش، برگزار شد.

سلیمی در دور اول مسابقات استراحت کرد و پس از غلبه بر نماینده ازبکستان در دور دوم، به نیمه نهایی راه یافت. این ورزشکار کالپوشی در مسابقه نیمه نهایی مغلوب نماینده قرقیزستان شد و به دیدار رده بندی و شانس مجدد رفت.

سلیمی آلیش‌کار پس از غلبه بر دیگر نماینده قرقیزستان، در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد و بر سکوی سوم رقابت‌های جایزه بزرگ کشتی ایستاد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.