شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرخه:

۳۶ تن چوب قاچاق در سرخه کشف شد/ برخورد قضایی با متخلفان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرخه از کشف و ضبط ۳۶ تن چوب قاچاق طی یک سال گذشته در شهرستان شامل گونه‌های گردو، آکاسیا، راش، ممرز، انجیری و ... خبر داد.

به‌ گزارش مرآت، حمیدرضا سعیدی در جمع خبرنگاران به میزبانی منابع طبیعی شهرستان سرخه با بیان اینکه ۳۶ تن چوب قاچاق طی یک سال گذشته در شهرستان شامل گونه‌های گردو، آکاسیا، راش، ممرز، انجیری و … در شهرستان کشف شده است، تاکید کرد: برخورد با متخلفان و ارجاع به دستگاه قضائی از جمله اقدامات منابع طبیعی سرخه بوده است.

وی با بیان اینکه بازرسی از خودروهای حامل این چوب‌ها و کنترل پروانه‌های حمل در مبادی ورودی و خروجی سرخه، سبب کشف این میزان چوب قاچاق توسط مأموران و ضابطان منابع طبعی شده است، تاکید کرد: بر اساس ماده ۴۸ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع قاچاق چوب جرم است و متخلفان به مبادی قانونی ارجاع خواهند یافت.

رئیس منابع طبیعی سرخه با بیان اینکه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز مجازات‌هایی را برای این نوع تخلفات در نظر گرفته است، گفت: از مردم می‌خواهیم تا در راستای مراقبت از عرصه‌های طبیعی و همچنین مقابله با قاچاق چوب در صورت مشاهده موارد مذکور، مراتب را با شماره‌های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ یگان حفاظت منابع طبیعی، اطلاع دهند چرا که عرصه‌های وسیع استان جز در سایه همراهی و همکاری مردم، به صورت کامل پایش نخواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.