شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

۳۰ هزار و ۵۸۰ نفر در شاهرود و میامی واکسن کرونا دریافت کردند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه ۳۰ هزار و ۵۸۰ نفر در شاهرود و میامی واکسن کرونا دریافت کردند، گفت: عمده واکسن تزریقی شاهرود و میامی سینوفارم و برکت است.

به گزارش مرآت، احسان بینش در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه تاکنون ۳۰ هزار و ۵۸۰ نفر در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود واکسن کرونا دریافت کردند، ابراز داشت: عمده واکسن تزریقی سینوفارم و تعدادی محدودی نیز برکت بوده است.

وی ضمن بیان اینکه از این تعداد مذکور ۲۱ هزار و ۲۳۴ نفر نوبت اول واکسن را تزریق کردند، افزود: ۹ هزار و ۳۴۰ نفر نیز نوبت دوم واکسن بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بابیان اینکه روند واکسیناسیون برای گروه سنی ۶۰ سال به بالا در حال انجام است، ابراز داشت: روال تزریق واکسن به این گونه خواهد بود که افراد ابتدا می‌بایست در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند و زمان و مکان محل برای مراجعه تزریق واکسن اطلاع‌رسانی می‌شود.

بینش در ادامه تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تا طبق پیامک اعلامی به مراکز واکسیناسیون مراجعه داشته باشند و از هر گونه مراجعه به مراکز واکسیناسیون بدون ثبت‌نام در سامانه و بدون دریافت پیامک نوبت‌دهی خودداری کنند زیرا که این روند باعث شلوغی ازدحام و تجمع بی مورد خواهد شد.

وی افزود: با توجه به تعطیلات پیش رو از مردم درخواست می‌شود که از هر گونه سفر، دورهمی و تجمع پرهیز کرده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنترل این بیماری کمک کنند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.