شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر بورس منطقه سمنان:

۱۲ میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۱۲ میلیون و ۳۱۲ هزار و ۷۵۲ سهم به ارزش بیش از ۹۸ میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.

به گزارش مرآت، فاطمه امیرجان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۳۹۸ سهم به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.

وی افزود: ۶ میلیون و ۲۵۵ هزار و ۳۵۴ سهم نیز به ارزش بیش از  ۶۳ میلیارد و ۶۶۱ میلیون ریال در همین مدت به فروش رسید.

مدیر بورس منطقه سمنان تصریح کرد: شاخص کل قیمت سهام در بورس اوراق بهادار کشور در پایان معاملات چهارشنبه گذشته با ۱۶ هزار و ۶۷۳ واحد کاهش به یک میلیون و ۳۹۴ هزار و ۱۰۶ واحد رسید.

امیرجان اظهارداشت: ۳۶ درصد معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید و ۶۴ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

۱۴ دفتر کارگزاری در شهرستان سمنان، یک دفتر کارگزاری در شهرستان مهدیشهر، ۱۲ دفتر کارگزاری در شهرستان شاهرود، سه دفتر کارگزاری در دامغان و یک دفتر کارگزاری در شهرستان گرمسار برای ارائه خدمات فعال است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.