شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با مرآت:

یاد و نام شهید سلیمانی در سینمای دولت گذشته مغفول ماند/ نباید اجازه داد راه حاج قاسم مخدوش شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
هوشنگ توکلی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند افکار و اقدامات حاج قاسم را ازبین ببرند، گفت: باید افکار و اقدامات حاج قاسم را در بین جوانان تبین کنیم و نگذاریم اقدامات سیدالشهدای مقاومت توسط دشمن از بین برود.

هوشنگ توکلی بازیگر سینما و تلوزیون در گفتگو با خبرنگار مرآت، با اشاره به ابعاد شخصیتی و جایگاه ملی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: حاج قاسم نماد ملی مقاومت ایران و روح مقاومت منطقه بود، و شهادت ایشان نه برای ایران بلکه برای منطقه سخت و ناراحت کننده بود.

توکلی با بیان اینکه تشییع جنازه 30میلیونی حاج قاسم نشان از روح پاک ودوست داشتنی این سردار دارد، افزود: مردم ایران با حضور میلیونی در تشییع جنازه این مرد بزرگ نشان دادند مردم ایران قدردان مردان فداکاری همچون حاج قاسم هستند.

وی با بیان اینکه عاملین شهادت حاج قاسم سلیمانی باید شناسایی و مجازات شوند، بیان کرد: ما نباید به راحتی از کنار این موضوع رد شویم و ایران باید پیگیر شناسایی افرادی که این اقدام جنایتکارانه را کرده اند باشد و به راحتی اجازه دوباره چنین اقدام درد ناکی داده نشود.

توکلی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند افکار و اقدامات حاج قاسم را پاک کنند، تشریح کرد: ما نباید اجازه چنین اقدامی را بدهیم، باید افکار و اقدامات حاج قاسم را در بین جوانان تبیین کنیم و نگذاریم اقدامات سیدالشهدای مقاومت توسط دشمن از بین برود.

بازیگر سینما و تلوزیون با بیان اینکه نباید  در نگهداری و محافظت از حاج قاسم غفلت صورت بگیرد،  تصریح کرد: در حفظ دستاورد های این شهید باید با جدیت تلاش شود و نباید بگذاریم دشمن راه این شهید را ازبین ببرد.

وی با اشاره به اینکه در دو دوره ریاست جمهوری گذشته سینما به مرگ تدریجی دچار شده بود، افزود: در زمانی که می شد در سینما چهره های همچون حاج قاسم و دیگر نخبگان کشور را حمایت و معرفی کرد،  سینما کاملا به خواب فرو رفته بود و هیچ تلاشی برای افرادی که برای این کشور زحمات زیادی را متحمل شده بودند، صورت نگرفت.

توکلی با بیان اینکه با تغییرات اخیر در صدا وسیما  امیدی برای بهتر شدن اوضاع تلویزیون و ساخت برنامه وجود دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم که درصدا وسیما از افرادی همچون حاج قاسم برنامه ها و کار هایی ساخته شود تا رشادت های این افراد دیده شود.

بازیگر سینما و تلوزیون با اشاره به اینکه حاج قاسم نمودار مقاومت در برابر آمریکای جهان خوار است، تصریح کرد: رد پای حاج قاسم را می توان از اقیانوس اطلس تا اقیانوس هند پیدا کرد و حاج قاسم در برابر دشمنان به بهترین شکل مقابله به مثل می کرد.

توکلی با اشاره به ویژگی های همچون از جان گذشتگی حاج قاسم، عنوان کرد: به گفته شهید سلیمانی شهید فردی است که زنده است و در زنده بودنش شهید است و مراحل شهادت را در زنده بودن طی می کند و حاج قاسم نماد یک شهید زنده برای همه ایران بوده است، به همین دلیل در دل تمام مومنین منطقه جای دارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.