شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جلوه‌های مهربانی در روزهای کرونایی؛

کار خیر زمان نمی شناسد/ کمک بیش از 5 میلیارد تومانی یک خیر به نیازمندان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
خیر به نام دامغانی 5 میلیارد و 750 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون به نیازمندان در مناسبت‌های مختلف کمک کرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، در این تنگنای های اقتصادی و ویروس کرونا که  مزید بر علت شده، اقشار مختلف مردم را دچار مشکلات اقتصادی  کرده است.

ابراهیم امیرآبادیان یکی از خیران استان سمنان از خطه شهر امیرآباد دامغان آن‌قدر به نیازمندان کمک کرده است که دیگر قابل‌شمارش نیست.

چندی پیش با خرید 20 دستگاه اکسیژن ساز بااعتبار 400 میلیون تومان زندگی دوباره به بسیاری از بیماران کرونایی بخشید و اکنون‌که هم این دستگاه‌ها همچنان حیات‌بخش بسیاری از هم‌وطنان است.

در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) بود که این  خیر 470 میلیون تومان کمک‌هزینه برای تهیه114 نوعروس نیازمند را اهدا کرد.

حتی عید قربان امسال هم که بدون تشرف زائران به خانه خدا بود، با قربانی و توزیع گوشت بین نیازمندان همراه شد.

دراین‌بین خیر گران‌قدر در عید قربان یک میلیارد تومان در قالب  خرید دام به نیازمندان کمک کرد.

با شروع ماه محرم و سوگواره‌های حسینی و توزیع غذا بین نیازمندان نذرواره حسینی برای سومین سال در سراسر کشور اجرا شد.

پخت 72 دیگ غذای نذری در 50 شهر کشور مستلزم هزینه‌های بالایی است که با مشارکت خیر گران‌قدر ابراهیم امیرآبادیان هیئت‌های مذهبی، موکب‌ها، مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی به نحو احسن انجام شد.

علاوه بر کمک‌هزینه 480 میلیون تومانی برای کمک به پخت در نقاط مختلف کشور نیاز به دیگ‌های پخت است.

ابراهیم امیرآبادیان منهای خرید دیگ‌های نذری برای استان‌های کشور در سال‌های گذشته، از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و 400 میلیون تومان برای خرید این دیگ‌ها هزینه کرده که نه‌تنها این دیگ‌ها در زمان محرم برای نیازمندان غذا پخت و توزیع کند بلکه در مواقع ضروری مانند سیل، زلزله و غیره... کمک‌رسان  باشد.

شایان ذکر است، محمد صادق امیر آبادیان پسر این نیک مرد بزرگ گام های بزرگی از جمله کمک به تامین جهیزیه نوعروسان در سال جاری برداشته است که این امر نشان از رسیدن کار خیر از پدر به پسر است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.