شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

وجود ۶۰ هزار معتاد متجاهر در کشور

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس سازمان بهزیستی از وجود ۶۰ هزار معتاد متجاهر در کشور خبر داد.

به گزارش مرآت، علی‌محمد قادری در نشست شورای اجتماعی خوزستان که امروز (۲۵ دی‌ماه) با حضور اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: ما مکلف به حمایت و هم‌نشینی با مستضعفین، افراد دارای معلولیت و محرومین هستیم. بر اساس آمار بیش از ۱۲ درصد از افراد جامعه دارای معلولیت هستند.

وی ادامه داد: آسیب‌های نوپدید و آسیب‌های اجتماعی، شهرها و کلانشهرها را تهدید می‌کنند. یکی از پنج آسیب بسیار جدی، مواد مخدر است و بیش از ۶۰ هزار معتاد متجاهر در کشور داریم و استان‌های بزرگ نیز متاثر از این پدیده هستند.

رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: در کنار مبارزه با مواد مخد کمیته ای داریم که مشخص شده دستگاه های متعدد زیرساختهای لازم را برای جمع آوری، صیانت و توانمندسازی را داشته باشند.

ایسنا

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.