شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

واکنش رئیس سازمان بازرسی به دپوی کالاها و خودروهای خارجی در بنادر

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان بازرسی به رسوب کالاها، خودروها و سایر محموله‌های وارداتی دیگر در بنادر واکنش نشان داد.

به گزارش مرات، ذبیح‌الله خدائیان عصر امروز در بازدید از محوطه عملیاتی بندر بوشهر و بررسی روند تخلیه و بارگیری کالا نقش بنادر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: بنادر از مبادی بسیار مهم در ورود و خروج کالا محسوب می‌شوند و بندر بوشهر به لحاظ ظرفیت‌های بالایی که دارد از جایگاه ویژه و حائز اهمیت برخوردار است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تسهیل در ورود و خروج کالا در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: تلاش می‌شود با  برنامه‌ریزی‌های لازم ‌شرایط ورود و خروج کالا در  بندر بوشهر تسهیل شود.

وی تعیین تکلیف کالاهای رسوبی را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: زیبنده و شایسته نیست کالاها، خودروها و سایر محموله‌های وارداتی دیگر در بنادر رسوب شوند لذا امیدواریم این سفر تسهیل کننده و تعیین تکلیفی باشد برای این موضوع که طی سالیان در بنادر ایجاد شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز به بیان گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این اداره کل پرداخت.

سیاوش ارجمندزاده بندر بوشهر را بندری با قدمت تاریخی و رو به توسعه منطبق با استانداردهای بین‌المللی مطرح کرد و افزود: افق توسعه بندر بوشهر، تبدیل آن به یک بندر نسل سومی در مجتمع بندری نگین طراحی شده است که حجم عمده آن را محیط‌های کانتینری و بخش دیگر مخازن برای صادرات و واردات مواد نفتی مایع تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.