شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

نمایش فیلم معروف فریتس لانگ در شبکه نمایش

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فیلم سینمایی «ام» به کارگردانی فریتس لانگ بامداد دوشنبه از شبکه نمایش پخش می‌شود.

به گزارش مرآت، فیلم «ام» یا «ام - شهری به دنبال یک قاتل می‏‏‌گردد» محصول سال ۱۹۳۱ با بازی پیتر لوره در مورد قاتلی است که کودکان را به قتل می‏‏‌رساند. پلیس برای دستگیری قاتل دست به کار می‌شود. پس از پلیس حتی خلافکاران که از پراکندگی پلیس برای دستگیری قاتل ناراحت هستند تصمیم می‌گیرند قاتل را دستگیر کنند. برای راحت‌تر شدن کار به گدایان نیز خبر می‌دهند تا شانس بیشتری برای گرفتن قاتل داشته باشند. فریتس لانگ و همسرش تئا فن هاربو نویسندگان فیلمنامه این فیلم هستند که نخستین فیلم ناطق این کارگردان محسوب می‌شود. این فیلم امروزه کاری کلاسیک محسوب می‌شود و لانگ خودش آن را بهترین فیلمش می‏‏‌دانست. علاقه‏‏‌مندان به آثار کلاسیک می‌توانند فیلم «ام» را ساعت یک بامداد دوشنبه از شبکه نمایش تماشا کنند.

دنیای اقتصاد

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.