شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 نماینده ولی فقیه:   

نظام ولایی؛ مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است/ باید جنایات رژیم پهلوی برای نسل جدید تبیین شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی گفت:ایجاد نظام ولایی مردم سالاری دینی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است که به برکت قیام با رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت.

به گزارش خبرنگار مرآت، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرسمنان که در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد؛ گفت: دهه مبارک فجر را در پیش رو داریم و باید با بازخوانی حوادث سالهای قبل از انقلاب کارنامه سیاه رژیم پهلوی برای نسل هایی جدید تبیین شود.

امام جمعه سمنان در ادامه افزود: دیکتاتوری سیاه، خفقان شدید و وابستگی به کشور های بیگانه از جمله فجایعی بود که ملت ما در دوران ستم شاهی با آن دست و پنجه نرم می کرد و به برکت قیامی که با رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت به عزت خود دست یافت.

نماینده ولی فقیه در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: ایجاد نظام ولایی مردم سالاری دینی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است و علاوه برآن کشور ایران به برکت نظام مقدس اسلامی رتبه نخست موشک های نقطه زن و رتبه چهارم قدرت سایبری را وبسیاری از رتبه های علمی و  دانشگاهی را دارد.

مطیعی در رابطه با حرکت بانوان سمنانی تحت عنوان همایش مهر مادری نیز اذعان کرد: از رسانه های استانی انتظار می رفت بیش از این ، این قبیل حرکت های فرهنگی را پوشش دهند.

وی همچنین با اشره به سفر اخیر ریاست جمهوری و هیات همراه به روسیه اذعان کرد: عده ای از رسانه هایی که در هشت سال گذشته دولت قبلی را پشتیبانی می کردند در حال حاضر به دنبال آن هستند که این سفر را  نشان دهنده گرایش به شرق نشان دهند و در پاسخ این افراد باید گفت دولت انقلابی به دنبال منافع کشور است و شما نه تنها غرب گرا بودید، بلکه غرب گدا بودید.

خطیب جمعه این هفته سمنان در رابطه با مذاکرات اخیر تیم دولت انقلابی خاطر نشان کرد: تیم مذاکره کننده با اقتدار وارد صحنه مذاکرات شده و این صلابت و اقتدار موجب عقب نشینی آمریکا از مواضع خود شده است و باید این موضع را مد نظر قرار داد که هرگز مذاکرات وارد مسائل  موشکی و منطقه ای نخواهد شد.

مطیعی با اشاره به قطع چند ثانیه ای شبکه یک سیما نیز اظهار کرد: این حرکت منافقین مانند مثال پشه ای است که روی درختی نشسته و می گوید مراقب خودت باش می خواهم بلند شوم.

نماینده ولی فقیه با اشاره به مظلومیت مردم یمن تحت حملات استکبار جهانی اذعان کرد: این ملت مظلوم هیچ هواخواهی ندارد و باید از انها پشتیبانی کرد.

وی در نهایت انتخاب استان سمنان به عنوان شهر خلاق سفال و سرامیک خبردادو افزود: امیدوار هستیم با حمایت مسئولین و سرمایه گذاران شاهد رونق این صنعت در استان باشیم.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.