شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:

فعالیت ۱۱۶مرکز نیکوکاری در استان سمنان/خیران فرصت شغلی ایجاد کنند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از فعالیت ۱۱۶ مرکز نیکوکاری در استان خبر داد و گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی از طریق خیران و مراکز نیکوکاری در افزایش اشتغال استان موثر است.

به گزارش مرآت، محسن مسعودیان راد در مراسم افتتاح مرکز تخصصی اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان به میزبانی کانون خیران کارآفرین و اشتغال سمنان ضمن بیان اینکه کانون خیران کارآفرین و اشتغال استان، اولین کانون خیران کارآفرین و اشتغال کشور است، ابراز داشت: اشتغال الکترونیک و امداد هوشمند یکی از هدف‌هایی که با راه‌اندازی این‌گونه مراکز در دستور کار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قرار دارد.

وی ضمن بیان اینکه مردمی کردن اشتغال از جمله برنامه‌های کمیته امداد به شمار می‌رود، افزود: می‌کوشیم تا با نگاه به صورت فنی و تخصصی بتوانیم گام مهمی در راستای اشتغال برداریم که در این مسیر از نرم افزارهای به‌روز و پیشرفته استفاده خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ضمن بیان اینکه بالغ‌بر ۱۱۶ مرکز نیکوکاری در استان مشغول فعالیت‌ها و امورات خیریه هستند، ابراز داشت: ارتباط‌گیری با کانون خیران کارآفرین و اشتغال، به سمت ایجاد فرصت‌های شغلی از جمله برنامه‌هایی که در دستور کار قرار دارد.

مسعودیان راد ضمن بیان اینکه می‌طلبد تا مراکز شهرستانی کانون خیران کارآفرین و اشتغال در شهرستان‌های استان راه‌اندازی شود، تصریح کرد: در این مسیر خیران و همچنین استفاده از امکان بلااستفاده دستگاه‌های اجرایی می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

وی ضمن بیان اینکه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مساعدت و کمک‌هزینه برای معیشت و طبخ غذا ویژه مددجویان و نیازمندان از ابتدای شیوع کرونا در استان انجام شد، افزود: در تلاشیم که این کمک‌ها و مساعدت‌ها به صورت ویژه و هدفمند صرف اشتغال و اقدامات اساسی و زیرساختی شود.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.