شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر اجرایی جشنواره طراوت مطرح کرد:

شرکت بیش از 26 استان در اولین جشنواره فرهنگی هنری طراوت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر اجرایی جشنوراه طراوت با اشاره به شرکت 26 استان در جشنواره طراوت، گفت: در مجموع 380 اثر در 18 بخش مختلف در این جشنواره جمع آوری شده و توسط داوران این جشنواره به برسی در آمده است.

محمد صادق طحان مدیر اجرایی جشنواره طراوت در حاشیه اختتامیه این جشنواره در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص اهداف اجرای این جشنوراه، گفت: آنچه که برای این برنامه با محوریت عفاف و حجاب برنامه ریزی شده است، همراه با اهدافی است که مبتنی بر  موضوعات و قالب های جشنواره طراحی شده است.

طحان با بیان اینکه این جشنواره در قالب های مختلف اجرایی شده است، افزود: بخش های مختلف این جشنواره موجب رشد فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی و از سوی دیگر باعث همگرایی در حوزه نشر برنامه های فرهنگی و ادبی  در ترویج هنر و رسانه در سطح جامعه شده است.

مدیر اجرایی جشنواره طراوت با اشاره به اینکه با برگزاری این جشنوراه نخبگان زیادی شناسایی شده اند، تصریح کرد: بعد از بررسی افرادی که می توانستند در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اقدامات ارزنده ای را داشته باشند شناسایی شده اند که در آینده از آنان استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت های برگزاری همچین جشنواره های، تشریح کرد: ما با برگزاری همچین جشنوار های می توانیم از ظرفیت های مختلف در حوزه رسانه و فرهنگی هنری و اجتماعی  بهره کافی را گرفته و در راستایی کار تبلیغی اقدامات لازم را انجام دهیم.

طحان با اشاره به شرکت 26 استان در جشنواره طراوت، بیان کرد: در مجموع 380 اثر در 18 بخش مختلف در این جشنواره جمع آوری شده و توسط داوران این جشنواره به بررسی در آمد و منتخبین آن در اختتامیه یا به صورت حضوری و یا به صورت مجازی حضور پیدا خواهند کرد و جوایز خود را دریافت می کنند.

مدیر اجرایی جشنواره طراوت با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح استان اجرایی شده است، خاطر نشان کرد: این جشنواره به همت و ابتکار بسیجیان هنرمند استان سمنان برای اولین بار در سطح کشور برگزار شده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است این جشنوراه به صورت دو سالانه اجرایی شود.

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.