شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان؛

شرایط قرمز کرونایی مراکز تعویض پلاک در سمنان و گرمسار را تعطیل کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: فعالیت مراکز تعویض پلاک در سمنان و گرمسار با توجه به شرایط قرمز کرونایی تا اطلاع بعدی تعطیل است.

به گزارش مرآت، سرهنگ موسی بزرگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان، هیچگونه خدمات خودرویی در مراکز تعویض پلاک در شرایط قرمز کرونایی ارائه نخواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان اظهار داشت: برگزاری کلاس‌های آئین‌نامه و آزمون تئوری در آموزشگاه‌های راهنمایی و رانندگی در شرایط قرمز کرونایی ممنوع و آموزشگاه‌ها تعطیل است.
وی اضافه کرد: آموزش و آزمون عملی راهنمایی و رانندگی به دلیل انفرادی بودن با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی منعی ندارد.
وی تصریح کرد: در شهرهایی که دارای وضعیت رنگ بندی نارنجی و زرد کرونایی هستند مراکز تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به فعالیت‌ خود ادامه می‌دهند.
بزرگی با تاکید بر اینکه خدمات در مراکز تعویض پلاک تنها با دریافت نوبت به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد تصریح کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ روز و ساعت حضور خود در مراکز تعویض پلاک را مشخص کنند.
بزرگی خاطر نشان کرد: مراجعه‌کنندگان به مراکز تعویض پلاک برای حفظ سلامت خود و کمک به مدافعان سلامت در مبارزه با شیوع کرونا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان از شهروندان خواست، به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از ترددهای غیرضروری در سطح شهرهای با وضعیت قرمز پرهیز کنند. 
طبق جدیدترین اطلاعات سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حال حاضر شهرستان‌های سمنان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.