شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان؛

سرپرست فرمانداری سمنان منصوب شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حسن اقوامی‌پناه به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان منصوب شد.

به گزارش مرآت، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان طی ابلاغی حسن اقوامی‌پناه را به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان منصوب کرد.

در حکم انتصاب اقوامی‌پناه آمده است: با عنایت به پیشنهاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان و نظر به‌مراتب تعهد تخصص و توانمندی جنابعالی به‌موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان منصوب می‌شوید.

در این حکم می‌خوانیم: امید است با اتکال به خداوند منان، تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و با پیروی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری و با اهتمام به دیدگاه‌ها و برنامه‌های دولت حضرت آیت‌الله رئیسی ازجمله عدالت‌محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون‌مداری و تعامل سازنده با همکاران در انجام وظایف و مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

حسن اقوامی‌پناه، متولد سال ۱۳۴۴ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته برنامه‌ریزی شهری است؛ وی کارمند رسمی وزارت کشور و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود.

 وی تا پیش از این انتصاب، مسؤولیت‌هایی همچون مدیر روابط عمومی استانداری سمنان، مدیر امور اداری استانداری سمنان، کارشناس پاسخگویی به شکایات استانداری سمنان، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان سمنان، معاون آموزشی و برنامه‌ریزی و همچنین معاون برنامه‌ریزی و نوسازی دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری و همچنین مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری سمنان را در کارنامه دارد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.