شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه:

رفع تصرف 2 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان سرخه

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حمیدرضا سعیدی از خلع ید 2 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان سرخه خبر داد و گفت: اراضی مذکور شخم زده و تحت کشت گندم و جو قرار گرفته بود.

به گزارش مرآت، حمیدرضا سعیدی با اعلام این خبر گفت: برای حفظ حقوق بیت المال و برخورد با زمین خواران، یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان با همکاری دستگاه قضا و نیروی انتظامی با قانون شکنان و افرادی که  تخریب و تصرف اراضی ملی کنند در هر جایگاهی که باشند برخورد قاطع خواهد کرد.
وی ادامه داد: با افرادی که به صورت غیر قانونی و بدون هرگونه دلیل مالکیت نسبت به تصرفات غیرمجاز اقدام کنند طبق مقررات با آن‌ها برخورد و از تصرفات غیر قانونی آنان جلوگیری می‌شود.

سعیدی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از تصرفات اراضی ملی اقدامات پیشگیرانه در اولویت یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان قرار دارد که از جمله این اقدامات نصب تابلو و علائم هشداردهنده و گشت زنی در اراضی ملی به صورت مستمر بوده است تا مردم بدانند کدام اراضی مربوط به دولت است.

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه 2000 متر مربع  ازاراضی منابع طبیعی را در روستای صوفی آباد از یک متخلف پس گرفتند.

وی افزود: عرصه مورد نظر در راستای اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور از تصرف آزاد گردید.
وی با بیان اینکه شهرستان سرخه دارای 658 هزار هکتار اراضی ملی شامل 8365 هکتار اراضی جنگلی و 29600 هکتار اراضی مرتعی و بیشه زار و 620 هزار هکتار بیابان است .

وی در نهایت یادآور شد: از عموم مردم استان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و قاچاق چوب سامانه های امداد جنگل و مرتع با شماره های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.