شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار:

رشد اقتصادی ۸.۵ درصد در استان سمنان محقق می‌شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: سال آینده با افزایش بهره وری بخش های محتلف تولیدی، رشد اقتصادی ۸.۵ درصدی استان سمنان محقق می شود.

به گزارش مرآت،  سید محمدرضا هاشمی در نشست شورای اداری بخش بیارجمند شهرستان شاهرود، اظهار داشت: در ۵۰ روز گذشته پنج واحد تولیدی و اقتصادی راکد و تملک شده در استان سمنان به چرخه تولید بازگشت.

وی با تاکید بر اینکه مردم لایق بهترین خدمات از سوی دولت هستند، افزود: تلاش هایی باید صورت گیرد تا شاخص پراکندگی به شاخص های اختصاص اعتبار استان ها افزوده شود.

استاندار سمنان همچنین خدمت به مردم را دوران طلایی مدیران خواند و ابراز کرد: برای این خدمتگزاری باید روحیه جهادی داشت چرا که هر جا فرهنگ بسیجی حاکم شد، در کارها موفق شدیم.

استاندار سمنان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی امروز روز سه شنبه به مدت یک روز به منطقه بیارجمند در شرق استان سمنان سفر و با مردم روستاهای گرماب، صالح آباد، باغستان، زمان آباد، احمدآباد، غزازان، گیور و دستجرد دیدار و در نشست شورای اداری بیارجمند شرکت کردند.

علی اصغر خانی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، ابوطالب جلالی فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان شاهرود امروز استاندار سمنان را در بازدید از نقاط مختلف شرق استان همراهی کردند.

بخش بیارجمند شاهرود با ۱۰ روستا و جمعیتی حدود ۱۰ هزار نفر در شرق استان سمنان واقع شده و با استان خراسان رضوی همسایه است .

بیشتر مردم این بخش به دامداری مشغول هستند ، در سالیان اخیر استفاده از وضعیت خوب این منطقه در زمینه کویرنوردی و بازدید از ذخیره‌گاه خارتوران  برای توسعه گردشگری در دستور کار قرار گرفته است .

بر این اساس  هر ساله مسافران و گردشگران زیادی از روستاهای بیارجمند بازدید کرده و از صنایع دستی متنوع آن خرید میکنند که  موجب اشتغال بیشتر مردم و رونق اقتصادی زندگی آنها شده به طوری که در برخی روستاها مهاجرت معکوس شده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.