شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

تکمیل قوانین چین برای مقابله با رقابت‌های تجاری ناعادلانه

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مقامات چینی از برنامه‌ریزی برای تکمیل قوانین این کشور با هدف مقابله با رقابت‌های تجاری ناعادلانه در میان شرکت‌های تجاری خبر داده‌اند.

به گزارش مرات به نقل از رویترز، یوان شیلو، یک مقام نظارتی در چین در این مورد به خبرنگاران گفت: راهنمایی‌های مناسب در این زمینه به شرکت‌های تجاری ارائه می‌شود.

همچنین قوانین ضد انحصار با تمرکز بر حوزه‌هایی مانند پلتفرم‌های خدمات آنلاین خرید و فروش و تجارت آنلاین، نوآوری‌های فناوری، امنیت اطلاعات و خدمات مورد نیاز خانوارها راه اندازی خواهد شد.

پو چون، معاون اداره دولتی تنظیم بازار، افزود: گسترش بی نظم شرکت‌های آنلاین که از مزایای متنوعی در حوزه سرمایه، داده و فناوری بهره می‌برند، مشاغل فردی را تحت فشار قرار داده است. از همین رو قوانینی برای منظم کردن فعالیت‌های آنها وضع خواهد شد.

چین در دو سال اخیر برای مقابله با انحصارطلبی شرکت‌های فناوری بزرگ این کشور مانند علی بابا، تنسنت، بایدو و غیره قوانین متنوعی را وضع کرده و در مواردی به جریمه کردن آنها متوسل شده است. در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی نیز رویه‌های مشابهی بر علیه انحصارطلبی شرکت‌های تجاری اعمال می‌شود.

انتهای پیام/

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.