شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان:

تصادف کامیون با ایسوزو در دامغان ۲ کشته بر جای گذاشت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: برخورد رخ به رخ کامیون بنز با ایسوزو در کیلومتر ۱۱۳ محور جندق به دامغان دو کشته بر جای گذاشت.

به گزارش مرآت، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه برخورد رخ به رخ کامیون بنز با ایسوزو در کیلومتر ۱۱۳ محور جندق به دامغان دو کشته بر جای گذاشت، تاکید کرد: این حادثه بامداد یکشنبه رخ داد و نیروهای امدادی بلافاصله پس از اطلاع به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه عملیات رها سازی پیکر دو جان باخته این حادثه به دلیل شدت حادثه بیش از چهار ساعت به طول انجامید، افزود: نهایتاً عملیات هلال احمر شامل رها سازی منجر به دسترسی به پیکرهای دو نفر از جان باختگان این حادثه شدید شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه شدت حادثه به گونه‌ای بود که متأسفانه مصدومی به جای نگذاشت، تاکید کرد: علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است اما محور دامغان به جندق همواره مکان خطرناکی برای رانندگان است و به خصوص در شب هنگام و عامل خواب آلودگی متأسفانه حوادث پرشماری را رقم می‌زند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.