شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در گفتگو با نماینده ولی فقیه در سپاه میامی مطرح شد؛

تبین ابعاد شخصیتی حاج قاسم وظیفه همگانی/ ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن از ویژگی های بارز شهید سلیمانی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
آل علی با بیان اینکه شهید سلیمانی فرد بزرگی بوده است که تبیین شخصیت او سال ها زمان نیاز دارد، گفت: وظیفه همگانی است که ابعاد شخصیتی این اسطوره ملی را برای تمام دنیا تبین و در این راه بزرگ، قدمی کوچک برداشته شود تا به مرحله ظهور برسیم.

حجت‌الاسلام سید ضیاءالدین آل علی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میامی در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص تبیین شخصیت های مهم و موثر انقلاب، گفت: تمام افرادی که با این شخصیت ها همراه بودند  می توانند ابعاد گسترده شخصیت این افراد را برای سایر مردم  تبیین و تشریح  کنند تا انها را بشناسند.

آل علی با بیان اینکه شهید سلیمانی فرد بزرگی بوده است که تبیین شخصیت او سال ها زمان نیاز دارد، افزود: وظیفه همگانی است که ابعاد شخصیتی این اسطوره ملی را برای تمام دنیا تبین و در این راه بزرگ، قدمی کوچک برداشته شود تا به مرحله ظهور برسیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت میامی با اشاره به اینکه شخصیت حاج قاسم برای اکثریت مردم قابل فهم بوده است، تصریح کرد: خلاصه کلمه جهادی در شهید سلیمانی نشان دهند بخشنده بودن وجهادگر بودن وی است.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی نشانه یک جهادگر در تراز انقلاب بود، تشریح کرد: شهید سلیمانی کسی بود محبت زیادی به دیگران می کرد و از خود گذشتگی می کرد و زندگی خود را به دیگران می بخشید و در راه اسلام و ایران جهاد می کرد.

آل علی با اشاره به اینکه هرکجا که نیاز به حضور شهید سلیمانی وجود داشت او در آنجا حضور پیدا می کرد، بیان کرد: شهید سلیمانی فردی با همت والا بود که در هر زمان و مکانی که به او احتیاج پیدا می شد سریعا در آنجا حضوریافته و تمام تلاشش را برای رفع مشکلات مردم به انجام می رساند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت میامی با بیان اینکه شهید سلیمانی اهل ایستادگی و مقاومت بود، خاطر نشان کرد: ما باید از این شهید درس بگیریم و در همه جا در برابر ظلم و دشمنی ایستادگی کنیم.

وی با اشاره به اینکه از شهید سلیمانی باید درس همت و پیشرفت آموخت، عنوان کرد: جوانان باید بدانند اگر می خواهند از شهید سلیمانی الگو بگیرند باید در تحصیل خود کوشا باشند و در راه علم و پیشرفت کشور همت و پشتکار را مدنظر داشته باشند.

آل علی با بیان اینکه اگر ما دشمن را خوب بشناسیم می توانیم در برابر دشمن پیروز باشیم، تشریح کرد: نشانه یک فرمانده دیدبانی در میدان است شهید سلیمانی فردی بود که با هوش بالا همه مشکلات را رصد می کرد ودر وسط میدان حضور داشت که می توانست در همه زمینه ها موفق باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت میامی با اشاره به اینکه نابود کننده داعش به بشریت خدمت بزرگی کرده است، تصریح کرد: 90 درصد سوریه 50 درصد از عراق 23 درصد از لبان  کاملا دردست داعش بود وشهید سلیمانی با حضور خود در منطقه باعث می شد گره ها باز شود و این باعث نابودی داعش در منطقه شد.

وی با بیان اینکه اخلاص بالا باعث محبوب شدن حاج قاسم در دنیا شد، عنوان کرد: خدمات سرداردلها سالیان سال توانست مردم منطقه را  به دور خود جمع کند و اثرات این همه اقدامات جهاد گونه شهید سلیمانی در منطقه احساس می شود.

آل علی با اشاره به اینکه بارها قصد ترور شهید سلیمانی را داشته اند، خاطر نشان کرد: شهادت سردار سلیمانی قطعی بود، اما زمان آن فراهم نشده بود تا این اقدامات وی برای همگان نمایان شود و بعد از آن خواسته قلبی خود شهید سلیمانی بود که  به همرزمان شهیدش بپیوندد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.