شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

پس از اخذ مجوز مرز هوایی؛    

بررسی تامین زیرساخت های مورد نیاز فرودگاه بین المللی سمنان انجام شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جمعی از مسئولان این استان برای تامین زیرساخت ها و تجهیزات لازم از این فرودگاه بازدید کردند.

به گزارش مرآت،  شجاعی مدیر فرودگاه بین المللی سمنان گفت: تاسیسات این فرودگاه برای ۲۰ سال آینده طراحی شده  و در فهرست فرودگاه‌های آموزشی قرار داده شده و امیدواریم به زودی سفر‌های زیارتی و تجاری آن برقرار شود.

عباس گلرو نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه لازمه توسعه یافتگی فراهم کردن زیرساخت‌های عمرانی در بخش حمل و نقل است اظهار امیدواری کرد: فرودگاه بین المللی سمنان می‌تواند به عنوان معین فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار بگیرد.
محمد حمیدی سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان هم گفت: فرودگاه سمنان با مساحتی بالغ بر ۳۰۰ هکتار از سال ۹۴ در سه فاز پنج  ، ۱۰ و ۲۰ ساله  ساخته شده و در حال حاضر فاز پنج ساله آن به اتمام رسیده و وارد فاز دوم شده است.

وی افزود: این فرودگاه مجوز بین المللی را اخذ کرده است و در حال تکمیل زیرساخت‌های لازم است و با توجه به نزدیکی به پایتخت می‌تواند نقش موثری در رشد و توسعه استان داشته باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.