شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 براساس اعلام نظر هواشناسی؛   

بارش‌ها و سرما تا چهارشنبه در استان سمنان ادامه دارد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اداره کل هواشناسی استان سمنان اعلام کرد ناپایداری‌های جوی به صورت بارندگی و سرما تا روز چهارشنبه این هفته در استان ادامه دارد.

به گزارش مرآت، مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: امروز و فردا(دوشنبه) در ارتفاعات استان بارش پراکنده برف و مه‌آلودگی، و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ایرج مصطفوی افزود: روز سه شنبه در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی بارش پراکنده باران و برف دور از انتظار نیست و روز چهارشنبه جو در استان پایدار می شود.

به گفته وی، دمای هوای استان سمنان تا اواسط هفته کاهشی است.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به ناپایداری جوی از روزهای پایانی هفته گذشته در استان یادآور شد: سامانه ناپایدار جوی در روزهای گذشته در بیشتر نقاط به ویژه نیمه شرقی استان با بارش، گاهی همراه با باد نسبتا شدید و در ارتفاعات و نواحی سردسیر بارش پراکنده باران و برف، مه‌آلودگی، وزش باد شدید و کولاک همراه بود.

وی بیان کرد: کاهش دمای هوا به صورت محسوس تا روز چهارشنبه در استان سمنان ادامه می یابد و رضوان دمای هفت درجه سانتیگراد زیرصفر و شهمیرزاد دمای پنج درجه سانتیگراد زیرصفر را در پیش دارند.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به پیش بینی دمای کمینه و بیشینه ۲ و ۱۰ درجه سانتیگراد برای امروز در شهر سمنان، گفت: کمینه دمای هوای این شهر روز سه‌شنبه تا ۲ درجه زیرصفر کاهش می یابد.  

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.