شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

«محمود مختاری» تهیه کننده پیشکسوت رادیو درگذشت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
«محمود مختاری» تهیه کننده پیشکسوت رادیو که سابقه 44 سال همکاری با این رسانه را داشت، بر اثر بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش مرات، محمود مختاری تهیه کننده برنامه های «کوچه باغ موسیقی»، «دلنوازان»، «قول و غزل» و «جهان سیاست» پس از تحمل دوره ای بیماری، شب گذشته به دیار باقی شتافت.

وی ۴۴ سال با رادیو همکاری داشت و در اواخر سال ۱۳۹۰ از طرف گروه کارشناسی و صاحب نظر، برنامه «قول و غزل» مورد تشویق قرار گرفت.

مختاری سالها در اداره کل نمایش و پس از آن در گروه اجتماعی شبکه سراسری(رادیو ایران) برنامه های ویژه و خاص را تهیه می کرد که حاصل تلاش وی در این سالها کسب ۶ مقام برترین تهیه کننده بوده است.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.