شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر تعاون روستایی استان سمنان:

۲۴۵ تن میوه برای شب عید استان سمنان ذخیره شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: ذخیره‌سازی ۹۰۰ تن میوه برای توزیع در ایام پایانی سال در استان در نظر گرفته شده که تاکنون ۲۴۵ تن ذخیره سازی شده است.

به گزارش مرآت، احسان عباسپور از انجام ذخیره سازی ۹۰۰ تن میوه جهت عرضه در ایام پایانی سال در سردخانه‌های استان خبر داد و گفت: تاکنون ۲۴۵ تن سیب به استان حمل و در سه واحد سردخانه استان ذخیره سازی شده است.

وی با بیان اینکه ۲۵۰ تن سیب و ۶۵۰ تن پرتقال برای عرضه در شب عید امسال در نظر گرفته شد که در حال ذخیره سازی است، افزود: پرتقال تأمین شده نیز از اول اسفندماه به شهرستان‌ها حمل و در سردخانه‌های تعیین شده ذخیره سازی می‌شود.

مدیر تعاون روستایی استان سمنان با اشاره به اینکه زمان دقیق عرضه این میوه‌ها هنوز مشخص نشده است، بیان داشت: زمان توزیع و قیمت میوه بر اساس تصمیم تنظیم بازار استان انجام و از طریق مراکز توزیع اصناف و تعاون روستایی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

عباسپور با بیان اینکه خرید میوه شب عید ستاد تنظیم بازار تنها با هدف کنترل قیمت‌ها و منطقی سازی نرخ‌ها در حال انجام است، گفت: طرح تنظیم بازار همه ساله با هدف تنظیم بازار میوه، رفاه مردم و کاهش دغدغه تأمین میوه در ایام عید و جلوگیری از نوسان و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.