شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

با تلاش امدادگران؛    

پیکر فرد مفقود شده در ارتفاعات جاده سلامت سمنان پیدا شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: امدادگران پس از ٩ ساعت تلاش پیکر فردی را که به خاطر سقوط از صخره‌های حوالی جاده سلامت جان باخته بود یافتند.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: تلاش امدادگران برای یافتن پیکر فرد 65 ساله که با سقوط از صخره، جان خود را از دست داده بود ، در ارتفاعات چغندران سمنان پس از 9ساعت عملیات امداد و نجات به ثمر نشست.

محمدخانی در ادامه تصریح کرد: با اعلام این حادثه در ساعت  20 روز 26 بهمن به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان، به سرعت اقدامات لازم جهت جست و جو و انتقال جسد حادثه دیده انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اذعان کرد: جستجو و نجات با اعزام  20 نفر در قالب 6 تیم از هلال احمر انجام و تا ساعت 3 بامداد 27 بهمن ادامه داشت که بعلت تاریکی و خستگی تیم ها ادامه عملیات به 7 صبح موکول شد.

وی در نهایت خاطر نشان کرد: نجاتگران هلال احمر در ساعت 8 و 40 دقیقه صبح به جسد فرد مذکور دسترسی پیدا کردند و پس از یافتن فرد به وسیله بسکت و فیکس کردن جسد، انتقال جسد به مکان مناسب انجام شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.