شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

به همت معاونت فرهنگی سپاه سمنان:

مسابقه بزرگ دیوار نگاری قهرمان من برگزار می شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
به همت معاونت فرهنگی سپاه استان سمنان، مسابقه دیوار آرایی و دیوار نگاری قهرمان من برگزار می شود.

احمد حسین پور مسئول بررگزاری مسابقه "قهرمان من" در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص برگزار مسابقه بزرگ "قهرمان من" در استان سمنان، گفت: یکی از موضوعاتی که می توان به عنوان ضرورت از آن نام برد معرفی الگو های ملی کشور برای نسل جوان و نوجوان کشور است.

حسین پور با بیان اینکه با طراحی مسابقه ای که پیرامون آن قهرمان ملی قرار بگیرد، تصریح کرد: اجرای چنین مسابقاتی موجب می شود  جوان پیرامون زندگی خود از الگو های مناسبی بهره گیری کرده و یک تلنگری جهت رشد فکری او شود.

مسئول برگزاری مسابقه "قهرمان من" با اشاره به اینکه جوان و نوجوانی که در این مسابقه فعالیت می کند باید فضای اتاق خود را طراحی کند، افزود: شرکت کنندگان  این مسابقه با دیوار نگاری اتاق خود با تصویر الگو ملی انقلابی می توانند تصاویر آن را ارسال کرده تا در مسابقات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مسابقه" قهرمان من" در دوبخش برنامه ریزی شده است، تشریح کرد: در بخش عمومی شرکت کنندگان محدود به انتخاب نیستند و می توانند هر کسی را به عنوان قهرمان انتخاب کنند فقط باید قهرمان ملی و انقلابی باشد، اما در بخش ویژه مخصوص شرکت کنندگانی است که قهرمان زندگی آن ها شهید حاج قاسم سلیمانی است.

حسین پور با اشاره به اینکه این مسابقه در دو مقطع زیر 18 سال و بالای18 سال اجرا خواهد شد، خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان بعد از دیوار نگاری می توانند آثار خود تا پایان بهمن ماه به سایت مسابقه قهرمان من ارسال کرده و بعد از داوری به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.