شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس ستاد اقامه نماز کشور:

مدیر مجموعه باید در صف اول نماز حضور پیدا کند / اعمال بدون نماز مانند پول بدون نخ امنیتی بی ارزش است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حجت الاسلام قرائتی با اشاره به اهمیت حضور مدیران در نماز جماعت ادارات گفت: مدیر مجموعه باید در صف اول نماز جماعت حضور پیدا کند تا الگویی برای سایر کارکنان باشد.

به گزارش خبرنگار  مرآت، اجلاسیه استانی نماز استان سمنان و آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر در امر نماز با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور، مسئولین استانی و مدیران دستگاه های دولتی  صبح پنج شنبه در محل سپاه استان سمنان برگزار شد.

 نماز جماعت در تمامی دستگاهها و ادارات استان با کیفیت مناسب و حضور کارکنان دولت برگزار می شود

سید محمد رضا هاشمی ، استاندار سمنان در اجلاسیه استانی نماز با اشاره به اهتمام دستگاه های دولتی بر اقامه نماز گفت: نماز جماعت در تمامی دستگاهها و ادارات استان با کیفیت مناسب و حضور کارکنان دولت برگزار می شود.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

هاشمی با اشاره به اجرای طرح تفسیر قرآن در استان خاطر نشان کرد: مجموعه استان سمنان ،  استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی استان نسبت به اجرای طرح تفسیر قرآن در سطح استان آمادگی کامل دارند.‌

وی افزود: امید که زندگی ، کار و گفتار ما قرآنی بوده و موجب کسب رضایت خداوند سبحان گردد.

اعمال بدون نماز مانند پول بدون نخ امنیتی بی ارزش است

حجت الاسلام محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور در اجلاسیه استانی نماز استان سمنان و آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر در امر نماز با اشاره به اهمیت مستمر بودن مطالعه گفت: اولین‌نکته ای که باید بدانید این است که شما هیچ کدام فارغ التحصیل نیستید و این در صورتی است که خداوند به پیغمبر مکرم اسلام هم دستورعلم آموزی داده است.

وی افزود: اگر میخواهید به جایی برسید باید یک برنامه منظم داشته باشید  و دست از مطالعه و علم اندوزی بر ندارید تا حرف های شما تاثیرگذاری داشته باشد.

قرائتی با بیان اینکه همه بايد براي برپايي و اقامه نماز تلاش کنند و به نماز توجه ويژه داشته باشند خاطر نشان کرد: نماز عبادتي است که عبادات ديگر در کنار آن معنا پيدا مي کنند و بايد به موضوع نماز و به خصوص اموزش نماز به کودکان و نوجوانان توجه ويژه شود.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به محور قرار دادن قرآن در زندگی تصریح کرد: قرآن محور زندگي است و همه بايد تلاش کنند تا هر روز با قرآن مانوس باشند و تفسير قرآن را مطالعه کنند.

وی ادامه داد: قرآن سرشار از معارف گوناگون است و بايد سبک زندگي خود را منطبق با قرآن برنامه ريزي کنيم.

قرائتی با اشاره به اهمیت استمرار فعالیت های حوزه نماز و قرآن اظهار کرد: جلسات فقط یک نمایشگاه است و افراد باید در زندگی مطالعه کنند و خودسازی خود را افزایش دهند و باید برای ارتقاء معانی بلند تلاش کنند؛ از ورزشکاران تا روحانیت؛ که حتی گاهی نفوذ سخن یک ورزشکار از روحانی بسیار بیشتر است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اهمیت نماز در زندگی گفت: همه بدانند نماز مانند نخ میان پول است و اعمال بدون نماز مانند پول بدون نخ امنیتی بی ارزش است.

وی در پایان یادآور شد: مدیر مجموعه باید در صف اول نماز جماعت حضور پیدا کند تا الگویی برای سایر کارکنان باشد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.