شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

همرزم شهید شاطری در گفتگو با مرآت:

شهید شاطری محو در ولایت بود/ ذکر ائمه اطهار کلید حل مشکلات شهید شاطری در میادین مختلف

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تقی مرادی همرزم شهید شاطری با اشاره اینکه حاج حسن محوه در ولایت بود، گفت: هیچ اقدامی را بدون اجازه رهبری برای خود جایز نمی دانست و ولی فقیه را یک اصل می دانست و به دنبال شهرت برای خود نبود.

تقی مرادی همرزم شهید شاطری در گفتگو با خبرنگار مرآت؛  با اشاره اینکه حاج حسن محو در ولایت بود، گفت: هیچ اقدامی را بدون اجازه رهبری برای خود جایز نمی دانست و ولی فقیه را یک اصل می دانست و به دنبال کسب شهرت برای خود نبود.

مرادی با اشاره به اینکه حاج حسن شاطری بسیار خاکی با نیروها و خانواده های شهدا برخورد می کرد، تصریح کرد: به هیچ شکلی شما نمی توانستید در روحیه حاج حسن خودپسندی و خود برتربینی را مشاهده کنید،  وقتی با حاج حسن برخورد می کردید انگار که سال ها است او را می شناسید و او نیز شما را می شناسد.

همرزم شهید حاج حسن شاطری با بیان اینکه حاج حسن سعی می کرد هئیت های ایام محرم و فاطمیه سمنان را ترک نکند، بیان کرد: سعی داشت که در این دو ایام به هر نحوی شده است خود را به این برنامه رسانده و در  این برنامه ها شرکت کند.

وی با اشاره به اینکه حاج حسن توجه ویژه ای به شهدا و خانواده های آن ها داشت، تصریح کرد:  وی با عنایت وتوجه بر سر مزار شهدا حضور پیدا می کرد، و خانواده شهدا را سرمایه های اصلی کشور می دانست.

مرادی با بیان اینکه در لبنان نیروهای تحت امر حاج حسن احترام خاصی برای او قائل بودند، بیان کرد: نیروهای حاج حسن در لبنان می گفتند ما هیچ فرمانده ای همچون شهید شاطری نداشته ایم و عاشقانه او را دوست داریم.

همرزم شهید حاج حسن شاطری با اشاره به اینکه شهردار یکی از شهرهای لبنان می گفت هیچ وقت حاج حسن را فراموش نخواهم کرد، عنوان کرد: حاج حسن فردی بوده است که هیچ گاه نگاه مالی نداشت و اگر میلیاردها تومان پول در دست وی قرار می گرفت آن پول را در مسیر درست که به او گفته بودند هزینه می کرد و هیچ اقدامی دیگر انجام نمی داد.

وی با بیان اینکه حاج حسن بسیار فرد سخت گوشی در امور کاری خود بوده است، تصریح کرد: در امور عمرانی در مناطق مختلف شیفت بندی صورت گرفته بود که نیروها در این شیفت ها تقسیم می شدند اما حاج حسن خودش در هر سه شیفت سخت مشغول به کار بود.

مرادی با اشاره به اینکه حاج حسن شاطری دارای روحیه معنوی بسیار بالای بود، تشریح کرد: در تمامی مناطق که حضور داشتیم توجه خاصی به ائمه اطهار داشت و اشعاری را همیشه در این مکان ها زمزمه می کرد و در کار ها بدون ذکر ائمه ورود پیدا نمی کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.