شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس راه آهن شمال شرق (۱):

سارقان تجهیزات برقی ۴۰۰ کیلویی راه آهن دامغان دستگیر شدند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس راه آهن شمال شرق (۱) گفت: سارقان تجهیزات الکترونیکی راه آهن دامغان به وزن ۴۰۰ کیلوگرم که پنج نفر بودند، با تلاش ماموران آگاهی این شهرستان دستیگر و اموال سرقتی کشف و ضبط شد.

به گزارش مرآت، سرهنگ محمود کریمی‌مقدم روز شنبه به رسانه ها بیان کرد: پنج سارق تجهیزات الکترونیکی راه آهن دامغان با بررسی های فنی صحنه جرم شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این سارقان تجهیزات برقی و و فنی کانکس الکترونیکی مربوط به سیر حرکت قطارها را سرقت کرده بودند.

کریمی مقدم با اشاره به ارزش هفت میلیارد ریالی اموال مسروقه ادامه داد: یکی از اموال مسروقه، دستگاه ترانس برق فشار قوی با وزن ۴۰۰ کیلوگرم بود که با توجه به وزن زیاد، سارقان آن را با بکسل کردن از محل خارج کردند و در محل دیگری تجهیزات داخلی آن را به سرقت بردند.

وی یادآور شد: این تجهیزات برق رسانی مربوط به سامانه تنظیم زمان و سیر حرکت قطارها است که در صورت متوجه نشدن کارکنان راه آهن و ماموران از این سرقت، مشکل جدی در تردد قطارها پیش می آمد.

رئیس پلیس راه آهن شمال شرق (۱)  اضافه کرد: سرقت این دستگاه سبب اختلال در زمان حرکت قطارها و حادثه می شد و سارقان با تخریب قفل کانکس اقدام به سرقت و فروش تجهیزات داخلی آن کردند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.