شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در راستای صدور مجوز مرز هوایی سمنان؛    

تحقق عملی پروازها در انتظار همراهی مسئولین

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اگر چه ایجاد مرز هوایی فرودگاه شهدای سمنان خبری خوشایند است اما تحقق عملی این موضوع و انجام پروازهای مربوطه نیاز به ادامه همراهی مسئولین مربوطه دارد تا این مهم در حد اسم بسنده نشود.

به گزارش خبرنگار مرآت، در چند روز اخیر خبر اخذ مجوز مرز هوایی فرودگاه شهدای سمنان اگرچه دستاوردی مهم و خوشایند برای مردم دیار  دارالمرحمه محسوب می شود اما باید به این نکته توجه داشت  که این خبر تا چه حد مصداق عملی پیدا کرده و محقق خواهد شد تا بتواند  خواسته ها  و مطالبات به حق مردم استان را به سرانجام رساند.

البته  با توجه به اخبار واصله در سال های گذشته مشکلاتی مانند احداث سایت سوخت گیری فرودگاه و استقرار تانکرهای سوخت  و همچنین احداث ساختمان هواشناسی در حال پیگیری و تامین اعتبار بوده است و هنوز پروازهای داخلی به طور چشمگیری از این فرودگاه طی این سال ها مشاهده نشده  و از این رو به نظر می رسد اخذ این مجوز به تنهایی نمی تواند موجبات پیشرفت استان را فراهم کرده و نیازمند توجه  و همراهی بیشتر مسئولین جهت ورود عملی به این پروژه است.

در همین خصوص حسین شجاعی مدیر فرودگاه سمنان در رابطه با این مجوز ابراز کرد: متاسفانه در سال های گذشته به دلیل بحران کرونا پروازهای داخلی از فرودگاه شهدای سمنان به سمت مشهد کنسل شده بود و با فروکش کردن بیماری کرونا  تصور می شود پروازهای داخلی و خارجی از سال آینده از سر گرفته شود.

شجاعی در رابطه با تناسب ظرفیت ها و امکانات فرودگاه سمنان در جهت برقراری پروازها نیز اذعان کرد: با توجه  به اضافه شدن مرز هوایی و امکان برقراری پروازهای خارجی قطعا نیاز است تا امکانات مربوطه گسترش یابد، اما در حال حاضر زیر ساخت های لازم برای پروازهای مربوطه وجود دارد.

این مقام مسئول در رابطه با  انجام پروازها به مقاصد داخلی و خارجی  ابراز امیدواری کرد تا در سه ماهه نخست یا دوم سال آینده برقرار شود و البته در این مسیر نیاز به همراهی ایرلاین های خصوصی  است که پیگری های مربوطه در این زمینه در حال انجام است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.