شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس شورای اسلامی استان سمنان:    

بازدیدهای محله‌ محور اعتماد مردم را افزایش می‌دهد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حسین گل هاشم گفت: بازدیدهای میدانی محله محور به ویژه مناطق دارای آسیب‌های اجتماعی به رفع مشکلات ساده اما تاثیرگذار آن قشر منجر می شود و دلگرمی و اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ حسین گل هاشم گفت: کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورای اسلامی شهر سمنان در دوره ششم در آغاز راه  به صورت رسمی بیش از ۲۰ جلسه برگزار کرده است که بخشی از این جلسات با تقدیر از قهرمانان ورزشی، مشورت با سازمان‌های مردم نهاد و شنیدن دغدغه‌های هیات‌های ورزشی همراه بود.

وی افزود: علاوه بر آن چندین جلسه نیز به صورت میدانی با حضور در محله‌ها و شنیدن و دیدن مشکلات مردم به ویژه مناطق آسیب‌پذیر شهر سمنان برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی استان سمنان گفت: علاوه بر این بازدیدهای گروهی، بیش از ۱۰۰ حضور  فردی از سوی ریاست این کمسیون نیز با تماس‌های مردم انجام و مشکلات آنها به واحدهای مرتبط منتقل شد. 

گل‌هاشم بیان کرد: معتمدان و موثران هر محله در شهر سمنان  می‌توانند با مراجعه  به این کمیسیون مشکلات خود را بیان کنند تا در صورت لزوم و درخواست اعضای کمیسیون فرهنگی در بازدید میدانی با حضور ساکنان و مدیران شهری به شنیدن مشکلات و پیگیری برای رفع آن اقدام کنند. 

وی خواستار بازدیدهای میدانی اعضای شوراهای اسلامی شهرهای سراسر استان شد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهرهای استان سمنان نیز تلاش‌های بسیاری در این زمینه دارند اما تقویت هر چه بیشتر آن با توجه به مشکلات زیادی که مردم در کوچه و خیابان‌های شهرها با آن دست و پنجه نرم می کنند نیاز است. 

رئیس شورای اسلامی استان سمنان، با قدردانی  ویژه از حضور مداوم و جهادی سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان بین مردم که عامل وحدت استانی شده است تاکید کرد: اعضای شوراها با رای های محلی مردم انتخاب شدند و این مساله وظیفه آن‌ها را بیشتر می‌کند؛ حضور میدانی آن‌ها و شنیدن مشکلات و پیگیری برای رفع آن در اعتماد مردم به مسئولان دولتی نیز موثر است.

انتهای پیام/ 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.