شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

قهرمان المپیک توکیو در گفت و گو با مرآت:

المپیک، میدان نبرد سخت/بهترین رنگ مدال با عنایت خدا نصیبم شد/ شادی لحظه اهتزار پرچم ایران قابل وصف نیست

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جواد فروغی با اشاره به جایگاه ویژه المپیک و شرایط سخت این میدان مهم گفت: بهترین رنگ مدال با عنایت خدا و ائمه معصومین نصیبم شد و شادی لحظه اهتزار پرچم ایران بالای تمام پرچم های دنیا قابل وصف نیست.

جواد فروغی، قهرمان تیراندازی المپیک توکیو در گفت و گو خبرنگار مرآت درباره احساس خود در لحظه کسب مقام قهرمانی جهان گفت: کسب مدال طلا در جایگاه خود بسیار شیرین است مخصوصا برای من که در یک سال اخیر آرزوی دیدن و لمس مدال در المپیک را داشتم که به لطف خد ا به بهترین رنگ آن دست یافتم.

فروغی با اشاره به لحظه اهتزار پرچم ایران در المپیک خاطر نشان کرد: لطف خدا بود که توانستم به عناون تیرانداز وظیفه خود را انجام دهم و خداوند نیز بهترین نتیجه را نصیب من کرد که شادی لحظه اهتزار پرچم ایران در روز نخست المپیک در بالای تمام پرچم های دنیا قابل وصف نیست.

قهرمان المپیک توکیو با بیان اینکه از نشاندن لبخند بر لب مردم ایران در شرایط سخت فعلی بسیار خوشحالم تصریح کرد: از شادی و خوشحالی مردم و بازخورد مثبت مردم که همچنان ادامه دارد بسیار خوشحالم و از اینکه باعث شدم در این شرایط سخت لبخند بر لب مردم ایران بنشیند و این شادی باعث کم شدن بار سنگین مشکلات از دوش آن ها شود خداوند متعال را شاکرم.

دارنده مدال طلای تیراندازی المپیک درباره تلاش های صورت گرفته برای کسب این رتبه با ارزش توضیح داد: برای رسیدن به این جایگاه تلاش های شبانه روزی توسط ورزشکاران، خانواده ها و مربیان صورت گرفته اما المپیک میدان سختی است و انسان نیازمند نیرو های دیگری است تا بتواند خود را نشان دهد و قطعا اگر این تلاش ها با چاشنی لطف و عنایت خداوند و ائمه معصومین همراه نمیشد هیچ کاری از دست ما بر نمی آمد.

فروغی در پیامی به مردم سمنان گفت: من مردم استان سمنان را بسیار دوست دارم و همیشه در سفر به مشهد مقدس هنگام عبور از استان سمنان حس بسیار خوبی که در عین سادگی از اصالت مردم سمنان وکویر نشات می گیرد داشتم و از تمام مردم ایران مخصوصا مردم سمنان که افتخار صحبت با نمایندگان آن شهر را دارم تشکر می کنم؛ سلام ویژه ما را به مردم سمنان برسانید.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت تیم ملی تیراندازی بیان کرد: تیم ملی تیراندازی ایران در انفرادی تپانچه یک مدال طلا، در تیم میکس بادی مقام پنجم و در انفرادی تپانچه بانوان نیز متاسفانه خانم رستمیان با یک امتیاز کمتر رتبه نهم را کسب کرد و از راه یابی به فینال باز ماند و با انجام بازی های دو روز دیگر در رشته های تیراندازی 25 متری پرونده مسابقات تیراندازی بسته خواهد شد.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.